autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумЗАЗ форум

И снова про резину.... (+) (2/2)

PaulG | старый писатель *****
Я взял NRT - летняя а не всесезонка(-)
[Re: PAN] 5 июля 2002 в 18:16
umka | Достоевский ***
Re: большой размер резині СУЩЕСТВЕННО ДОРОЖЕ(-)
[Re: DefLoom] 5 июля 2002 в 19:39
Нarry | важничающий писатель ****
Матадор (словацький) не такий вже ы поганий. (+)
[Re: PAN] 5 июля 2002 в 19:57
Матадори теж різні бувають, в тому числі і Російські, котрий ОмськШина.
В мане дружина на Матадорі М+С їздить, начеб-то нормально. Але диск новий, 4.5".
Нarry | важничающий писатель ****
Re: А своей мишелинкой доволен :)) (+)
[Re: DefLoom] 5 июля 2002 в 19:59
Ха, згадав прикол:
Я коли свою на зиму переобував, теж приїхали чіста патцани на шиномонтаж з чіста совкорезиною для чіста мерса.
В мене вийшло макс. грузик 10 гр (Sava), а в них щось поза 100! ну і лиця в них були... коли майстер Саву Гудьїром назвав (що до-речі правда, 80% Сави належить Гудьїру)....
Нarry | важничающий писатель ****
Мало не забув:
[Re: KVJ] 5 июля 2002 в 20:06
Я коли на Росаві їздив, розбив передній бампер (загальмувати не зміг нормально)
А коли зимою на Саву пересів, мені задній розбили (гальмував задобре)

Думайтє самі, рєшайтє самі...
PAN | опытный писатель ****
Re: А своей мишелинкой доволен :)) (+)
[Re: DefLoom] 6 июля 2002 в 04:29
Ага, вот и мне некоторые говорят (даже тут в главной конфе) типа зачем на таврию не то что мишелин, а даже пирелли, спасибо хоть росаву не советуют ;-))) А вот вариант взять летний + зимний барум думаю тоже довольно заманчивый Бум думать еще хотя я уже фактически созрел на мишелин (или нокиан?). Интересно сколько может стоить зимний барум в нашем размере??
PAN | опытный писатель ****
А почему всесезонку не взял за те же деньги??? (-)
[Re: PaulG] 6 июля 2002 в 04:29
PAN | опытный писатель ****
Да и в большом размере есть резина получше ВС-11 ;) (-)
[Re: umka] 6 июля 2002 в 04:30
PAN | опытный писатель ****
Re: Матадор (словацький) не такий вже ы поганий. (+)
[Re: Нarry] 6 июля 2002 в 04:30
Мені якраз словацький матадор не совітували брати професійні водії (не говорячи вже про інші матадори). Говорили що по стійкості до ударів він дуже поганий і покривається гулями, да і зношується досить швидко. Правда ніхто з них не їздив на тавріях та інших машинах з малими колесами (там як мінімум 195/ХХ). Може малі покришки у матадора краще получаються, хоча я в цьому не впевнений. Вони говорили що барум на багато кращий за ті ж гроші.
А на якому матадорі їздить твоя дружина (МР12, МР55+, ...), як давно по часу та по пробігу?????
PAN | опытный писатель ****
А ще кажуть що росава тяжка і ходову гробить (-)
[Re: Нarry] 6 июля 2002 в 04:31
Нarry | важничающий писатель ****
Re: Матадор (словацький) не такий вже ы поганий. (+)
[Re: PAN] 6 июля 2002 в 05:02
Матадор зимовий, мабуть 55+ (не 12 це точно). По пробігу не знаю, а по часу з минулої осені. причому в умовах наближених до бойових. в усякому разі коли мені потрібно їхати тими дорогами, я теж беру її машинку бо свою шкода .
І в тих самих умовах Бл-85 перетворилася на незнающо. в усякому разі я був шалено здивований, що гулі модуть бути навіть на протекторі а колесо схоже на кулачок розподільного валу.

Але я згідний, Матадор не є супер резина. Сава не набагато дорожча і краща.
PAN | опытный писатель ****
Re: Матадор (словацький) не такий вже ы поганий. (+)
[Re: Нarry] 7 июля 2002 в 08:04
Я був теж здивований не менше коли в мене гулі вилізли на пртекторі і колесо стало подібним на яйце Я навіть пару днів взимку на ньому проїздив - не міг зрозуміти в чому річ і чому машина на ходу трясеться і підскакує. А потім коли кожне колесо піддомкратив та обмацав зовсім випадково знайшов на задньому лівому гулю на протекторі.

Протектор в матадорі МР55+ дійсно для зими та грязі саме те що потрібно, та і на зиму за такі гроші можна було б його брати (125грв), але ІМНО все ж краще взяти щось інше. Хоча б той же барум поляріс. До речі на рахунок цін я сьогодні заходив в один магазин так там мене дуже вразило що продавали зимовий мішелін всього за 156грв. Правда потім з'ясувалось що така ціна із-за того що там в них лишилась тільки одна покришка і тому за таку ціну продають
А контіненталь за 153грв також не на багато дорожче, а резина на багато краща - чи ти не згоден з цим???
Нarry | важничающий писатель ****
Я ж писав - Матадор не самий кращий.
[Re: PAN] 8 июля 2002 в 00:31
Я вже писав раніше, що Матадор не сама краща зимова резина. Для зими він дещо жорсткий, я для болота саме те.
Мені більше подобається Sava S3, на ній я їздив останню зиму. див. http://www.autoua.net/auto_f/showthreaded.php?Cat=&Board=tavria&Number=75986&page=0&view=collapsed&sb=5&o=7&vc=1
Autoua.netФорумЗАЗ форум

И снова про резину.... (+) (2/2)

Додаткова інформація
Модератор:

 moderator 

0 користувачів і 8 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1685