autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Зупинка даїшником привід перечитати ПДД

admdz | старожил **
Зупинка даїшником привід перечитати ПДД
29 августа 2013 в 14:59
Ситуація сталася під час руху у напрямку Києва по окружній м. Обухів. Хто їздив той знає – там спуск в кінці окружної не доїжджаючи заправки ВОГ. Ось на цьому спуску я мав необачність обігнати вантажівку що рухалась повільно (про швидкість її наразі не скажу) і під час цього маневру перетнув суцільну смугу 1.1. Такий маневр був помічений даїшником, зупинили мене і вантажівку і отже відбулося спілкування:
- Добрий день, інспектор Петренко ваші документи
- Добрий день, прошу Ваші документи (маю звичку записувати у блокнот дані інспекторів). Записав ПИБ та номер посвідчення.
- Ви здійснили обгін у невстановленому місті.
- Попереду рухалась повільно машина. Маю право як вийнято перетнути суцільну смугу для цього.
- На спусках і підйомах це правило не діє.
- Покажіть це у правилах.
- Ви порушили п. 14.6
- (читаю і не можу знайти свого порушення)
В ответ на:

14.6. Обгін заборонено:
а) на перехресті;
б) на залізничних переїздах і ближче ніж за 100 м перед ними;
в) ближче ніж за 50 м перед пішохідним переходом у населеному пункті і 100 м — поза населеним пунктом;
г) у кінці підйому, на мостах, естакадах, шляхопроводах, крутих поворотах та інших ділянках доріг з обмеженою оглядовістю чи в умовах недостатньої видимості;
ґ) транспортного засобу, який здійснює обгін або об'їзд;
д) у тунелях;
е) на дорогах, що мають дві і більше смуги для руху в одному напрямку;
є) колони транспортних засобів, позаду якої рухається транспортний засіб з увімкненим проблисковим маячком (крім оранжевого).



По перше я був не на підйомі а на спуску
По друге не розумію чому правило обгону поодинокого транспортного засобу що рухається менш ніж 30 км за годину не працює на спусках.

Після достатньо ввічливої розмови а також психологічного впливу моєї дружини на інспектора він віршів з нами не зв’язуватися.
Але осад як то кажуть залишився. Чи прав був інспектор стверджуючи:
- Між підйомом і спуском немає різниці, важливо лише наявність знаку ухил дороги.
- Правило 34.1 про обгін і перетин суцільної смуги не пристосовується у випадку руху на дорозі зі схилом.
Mangust | бЭндеровец **
Re: Зупинка даїшником привід перечитати ПДД
[Re: admdz] 29 августа 2013 в 15:05
В ответ на:

Між підйомом і спуском немає різниці, важливо лише наявність знаку ухил дороги.
- Правило 34.1 про обгін і перетин суцільної смуги не пристосовується у випадку руху на дорозі зі схилом.




Фантазии гаишника.
cotton_alex | member **
Re: Зупинка даїшником привід перечитати ПДД
[Re: admdz] 29 августа 2013 в 15:09
admdz 29.08.2013 14:59 пишет:

- Між підйомом і спуском немає різниці, важливо лише наявність знаку ухил дороги.



ну, разница лишь в том, что на спуске видно, что творится впереди, а значит нет ограниченной обзорности, а в случае с подъёмом - не видно, что происходит за "горбом", то есть предстоит опасный манёвр.
не претендую на безапелляционное мнение, но, имхо, гаишнег не прав
admdz | старожил **
Re: Зупинка даїшником привід перечитати ПДД
[Re: cotton_alex] 29 августа 2013 в 15:14
дякую, заспокоїли
отже моя совість буде мучити мене лише за те що можливо я обігнав вантажівку що рухалась швидше ніж 30км\год
але буду тішитись тим що у цивилізованому спілкуванні з даїшников отримав перемогу
ЛИСКА | ПушЫстик **
Re: Зупинка даїшником привід перечитати ПДД
[Re: Mangust] 29 августа 2013 в 15:24
Mangust 29.08.2013 15:05 пишет:

В ответ на:

Між підйомом і спуском немає різниці, важливо лише наявність знаку ухил дороги.
- Правило 34.1 про обгін і перетин суцільної смуги не пристосовується у випадку руху на дорозі зі схилом.




Фантазии гаишника.




+1
lopez | СуперСтар *
Re: Зупинка даїшником привід перечитати ПДД
[Re: admdz] 29 августа 2013 в 15:27
Когда-то был запрет на обгон на спуске и подъеме. Честно сказать, я до сих пор на спуске не обгоняю. Хотя про "конец подъема" уже знаю давно, просто по привычке, видимо, въелось.
0vector0 | старожил *
Re: Зупинка даїшником привід перечитати ПДД
[Re: admdz] 29 августа 2013 в 15:45
admdz 29.08.2013 14:59 пишет:


- Між підйомом і спуском немає різниці, важливо лише наявність знаку ухил дороги.



Разница есть. Хотябы в том что есть два знака:
В ответ на:

1.6 «Крутий підйом».
1.7 «Крутий спуск». Знаки 1.6 і 1.7 попереджають про наближення до підйому або спуску, на якому діють вимоги розділу 28 цих Правил.



так что если есть знак 1.6 - значит подъем. Нет знака - пускай дальше выдумывает
admdz | старожил **
Re: Зупинка даїшником привід перечитати ПДД
[Re: 0vector0] 29 августа 2013 в 16:15
До речі, зрозумівши безпідставність вищезгаданих звинувачень він наостанок погрожував запросити водія вантажівки який засвідчить що рухався швидше 30 км.год
І треба сказати це була єдина серйозна загроза на щастя так і не виконана
Адже тоді довелось би складати протокол.
Mangust | бЭндеровец **
Re: Зупинка даїшником привід перечитати ПДД
[Re: lopez] 29 августа 2013 в 17:24
lopez 29.08.2013 15:27 пишет:

Честно сказать, я до сих пор на спуске не обгоняю. Хотя про "конец подъема" уже знаю давно, просто по привычке, видимо, въелось.


А что, если бы не было запрета в ПДД, обгонял бы в конце подъема?
-LIK- | СуперСтар **
Re: Зупинка даїшником привід перечитати ПДД
[Re: admdz] 30 августа 2013 в 00:25
Гайцы, кстати, иногда любят ловить именно на этом пункте 14.6, т.к. народ обычно помнит, что сплошную можно пересекать при скорости обгоняемого меньше 30 км/ч, но не задумывается, что это таки однозначно запрещено в случаях, обозначенных в этом пункте. Я в свое время так первый в жизни протокол на 425 грн. заработал - была "ловушка" на съезде с Индустриального моста в направлении Шулявки, там часто троллейбусы и маршрутки после остановки и поворота медленно ползут (реально меньше 30), а встречка свободна, так и подмывает обогнать, что я и сделал, после чего был опротоколен за обгон ближе 50 м до пешеходного перехода (а переход был так хреновенько обозначен...).
Но в случае ТС п.14.6 применить не к чему - гаишник не прав.
Змінено -LIK- (00:26 30/08/2013)
nekosan | энтузиаст *
Re: Зупинка даїшником привід перечитати ПДД
[Re: admdz] 31 августа 2013 в 00:14
пункт е) нарушен:

е) на дорогах, що мають дві і більше смуги для руху в одному напрямку;
UR6LAD | V.I.P **
Re: Зупинка даїшником привід перечитати ПДД
[Re: nekosan] 31 августа 2013 в 00:21
если там четырехполоска, по разделять их будет двоййная сплошная 1.3, автор пишет что была 1.1

У нас бывает так что на двухполоске с широкими полосами посередине нанесена не разметка 1.1, а 1.3. Но чтоб наоборот - ни разу не встречал.
nekosan | энтузиаст *
Re: Зупинка даїшником привід перечитати ПДД
[Re: UR6LAD] 31 августа 2013 в 00:29
UR6LAD 31.08.2013 00:21 пишет:

если там четырехполоска, по разделять их будет двоййная сплошная 1.3, автор пишет что была 1.1

У нас бывает так что на двухполоске с широкими полосами посередине нанесена не разметка 1.1, а 1.3. Но чтоб наоборот - ни разу не встречал.




не припомню на обуховской окружной однополосных участков
admdz | старожил **
Re: Зупинка даїшником привід перечитати ПДД
[Re: nekosan] 3 сентября 2013 в 20:19
nekosan 31.08.2013 00:29 пишет:

UR6LAD 31.08.2013 00:21 пишет:

если там четырехполоска, по разделять их будет двоййная сплошная 1.3, автор пишет что была 1.1

У нас бывает так что на двухполоске с широкими полосами посередине нанесена не разметка 1.1, а 1.3. Но чтоб наоборот - ни разу не встречал.




не припомню на обуховской окружной однополосных участков




На тій ділянці дві смуги вверх одна вниз розділені 1.1
і взагалі більшість обуховської окружної по одній смузі у кожному напрямку.
Змінено admdz (20:24 03/09/2013)
A.B.B. | старожил **
Re: Зупинка даїшником привід перечитати ПДД
[Re: admdz] 4 сентября 2013 в 20:00
admdz 29.08.2013 16:15 пишет:

До речі, зрозумівши безпідставність вищезгаданих звинувачень він наостанок погрожував запросити водія вантажівки який засвідчить що рухався швидше 30 км.год
І треба сказати це була єдина серйозна загроза на щастя так і не виконана
Адже тоді довелось би складати протокол.




Я как-то заработал протокол обогнав фуру через сплошную. Гаец сразу остановил меня и фуру. Я начал лепетать про 30км, на что гаец спросил у водителя фуры: - скока ехал? Он: - 60. И мне типа с оправданием, на мой косой взгляд: - ну у меня ж все равно "шайба" стоит. Гаец дал ему лист пояснения, тот написал. Вот так вот бывает.
Марксим | Достоевский **
Re: Зупинка даїшником привід перечитати ПДД
[Re: A.B.B.] 4 сентября 2013 в 20:33
A.B.B. 04.09.2013 20:00 пишет:

admdz 29.08.2013 16:15 пишет:

До речі, зрозумівши безпідставність вищезгаданих звинувачень він наостанок погрожував запросити водія вантажівки який засвідчить що рухався швидше 30 км.год
І треба сказати це була єдина серйозна загроза на щастя так і не виконана
Адже тоді довелось би складати протокол.




Я как-то заработал протокол обогнав фуру через сплошную. Гаец сразу остановил меня и фуру. Я начал лепетать про 30км, на что гаец спросил у водителя фуры: - скока ехал? Он: - 60. И мне типа с оправданием, на мой косой взгляд: - ну у меня ж все равно "шайба" стоит. Гаец дал ему лист пояснения, тот написал. Вот так вот бывает.



И был получен вывод, что не стоит обганять через сплошную ТС едущие 60, или так и обганяем по встречку через сплошные?
A.B.B. | старожил **
Re: Зупинка даїшником привід перечитати ПДД
[Re: Марксим] 4 сентября 2013 в 22:57
Марксим 04.09.2013 20:33 пишет:


И был получен вывод, что не стоит обганять через сплошную ТС едущие 60, или так и обганяем по встречку через сплошные?




Будем чесны - продолжаем обгонять, там где позволяет дорожная обстановка. Но к сожалению у нас в стране, зачастую, сплошная намалевана от фонаря и означает, что ты можешь полинять на сотку гайцу, селяви
Disclaimer | Супер писатель! *
Re: Зупинка даїшником привід перечитати ПДД
[Re: A.B.B.] 5 сентября 2013 в 18:04
A.B.B. 04.09.2013 20:00 пишет:

admdz 29.08.2013 16:15 пишет:

До речі, зрозумівши безпідставність вищезгаданих звинувачень він наостанок погрожував запросити водія вантажівки який засвідчить що рухався швидше 30 км.год
І треба сказати це була єдина серйозна загроза на щастя так і не виконана
Адже тоді довелось би складати протокол.




Я как-то заработал протокол обогнав фуру через сплошную. Гаец сразу остановил меня и фуру. Я начал лепетать про 30км, на что гаец спросил у водителя фуры: - скока ехал? Он: - 60. И мне типа с оправданием, на мой косой взгляд: - ну у меня ж все равно "шайба" стоит. Гаец дал ему лист пояснения, тот написал. Вот так вот бывает.



У него сертифицирован чем-то спидометр? Это бред
Если бы они визирем скорость фуры бы измериили, тогда можно было бы говорить, а со слов это все разводилово
mihasik | Супер писатель! *
Re: Зупинка даїшником привід перечитати ПДД
[Re: Disclaimer] 8 сентября 2013 в 01:07
Disclaimer 05.09.2013 18:04 пишет:

A.B.B. 04.09.2013 20:00 пишет:

admdz 29.08.2013 16:15 пишет:

До речі, зрозумівши безпідставність вищезгаданих звинувачень він наостанок погрожував запросити водія вантажівки який засвідчить що рухався швидше 30 км.год
І треба сказати це була єдина серйозна загроза на щастя так і не виконана
Адже тоді довелось би складати протокол.




Я как-то заработал протокол обогнав фуру через сплошную. Гаец сразу остановил меня и фуру. Я начал лепетать про 30км, на что гаец спросил у водителя фуры: - скока ехал? Он: - 60. И мне типа с оправданием, на мой косой взгляд: - ну у меня ж все равно "шайба" стоит. Гаец дал ему лист пояснения, тот написал. Вот так вот бывает.



У него сертифицирован чем-то спидометр? Это бред
Если бы они визирем скорость фуры бы измериили, тогда можно было бы говорить, а со слов это все разводилово



Разводилово или нет, это ты в суде будешь доказывать. А протокол будет таки составлен,и ниипЁт, шО хош то й робЫ.
WildHawk | R.I.P. **
Re: Зупинка даїшником привід перечитати ПДД
[Re: Disclaimer] 8 сентября 2013 в 23:06
Disclaimer 05.09.2013 18:04 пишет:

A.B.B. 04.09.2013 20:00 пишет:

admdz 29.08.2013 16:15 пишет:

До речі, зрозумівши безпідставність вищезгаданих звинувачень він наостанок погрожував запросити водія вантажівки який засвідчить що рухався швидше 30 км.год
І треба сказати це була єдина серйозна загроза на щастя так і не виконана
Адже тоді довелось би складати протокол.




Я как-то заработал протокол обогнав фуру через сплошную. Гаец сразу остановил меня и фуру. Я начал лепетать про 30км, на что гаец спросил у водителя фуры: - скока ехал? Он: - 60. И мне типа с оправданием, на мой косой взгляд: - ну у меня ж все равно "шайба" стоит. Гаец дал ему лист пояснения, тот написал. Вот так вот бывает.



У него сертифицирован чем-то спидометр? Это бред
Если бы они визирем скорость фуры бы измериили, тогда можно было бы говорить, а со слов это все разводилово




В курсе что такое "шайба"? Спидометр сертифицирован заводом, как и "шайба". Ты в Германии де нить такое скажи, мол не ехал я больше 4 часов за рулем, бо спидометр и "шайба" у меня не сертифицированы
Autoua.netФорумЗакон, страхування та кредити

Зупинка даїшником привід перечитати ПДД

Додаткова інформація
Модератор:

 Rudenko, BorisB, Максим, moderator 

0 користувачів і 60 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 5817