autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумБесіди про бізнес

Як я звіти електронні здавав

GAMER | энтузиаст ***
Як я звіти електронні здавав
12 февраля 2014 в 10:41
ППЄП, 3 група. Довго й нудно мурижили мене необхідністю здавати звіти по електронці - дозрів таки.
Оскількм маю відношення до ІТ, то подумав: "Та фігня це все, за день зроблю".
Ключі і сертифікати зробив через центри при податкових. Там особливих проблем не було.
Отже, почалося.
1. Питання: "Яким софтом чи сервісом скористатися?". Вибір впав на веб-сервіс, як такий, що не привязаний до робочої машини (хоча б у плані підготувати звіт, а здати вже з тої, де сертифікати й ключі завантажеені). Серед таких сервісів знав 2. Таксер (хороший, але платний) і "Бухгалтерія-онлайн від Приват" (безкоштовний, порадили, що звітність робить я й повірив ). Як виявилося не все так просто.

2. Оскільки вибір випав на Приват, то далі всі муки були з ним. Одна із перших проблем - JAVA, яка в свіжих версіях Фаерфокса трошки дивно працює. По крайній мірі мені прийшлося з нею повозитися. але це не має відношення до самих сервісів (багато з них працює через Java), тому це буде просто ремарка.

3. Для того, щоб мати змогу відправляти звіти, потрібно заключити договір. В Приваті є така можливість, але вона виявилась "кривою". Там був не вірно введений код ЄДРПОУ податкової, не були заповнені поля "адреса", та "в особі". Прийшлося шукати ці параметри самостійно. Слід зазначити, що онлйн підтримка в Приваті працювала оперативно і на мої питання намагалися дати швидкі відповіді, і мої зауваження аналізували і підправляли софт.
Після того як всі поля коректно заповнив, прийшла 1-а, а на другий день 2а квитанції.
Таким чином, звіти можна здавати (як я помилився в своїх прогнозах).

4. Звіт за 4 квартал по ЄП здав нормально, здається, там ніяких приколів не було.

5. Захотів здати звіт за рік по ЄСВ (Додаток 5). Ага! Фіг вам! Виявилося, що він ще не готовий до реалізації. Пообіцяли зробити до кінця січня. Я їм там понаписував свої зауваження, які вони таки реалізували. Вроді зробили. Пробую відправити - вертаються помилки. Підключився я вже до розмови з приватівськими ІТ-никами, працювали напряму разом. Мучились, мучились - не йде. Я вже грішним ділом почав думати, що фіг з ним, з веб-інтерфейсом, здам через софт. Ага! Небагато софта, який це діло здає, серед них "Медок". Але прикол в тому, що й "Медок" видав ті ж самі помилки. Гуглили, дзвонили, консультувалися. виявилося, що треба зробитии ще один договір з ПФУ, щоб можна було звіт по ЄСВ здати (Цікава логіка. ЄСВ в міндоходів, але договір з ПФУ). З горем пополам зробили, відправив я договір, хоча 2а квитанція так і не прийшла мені.

6. Пробуємо здавати звіт по ЄСВ. Ругається, що кривий формат файлу. Беру свій звіт в "медок", імпортую його і даю приватівцям для аналізу. В решті решт, після надцятої спроби звіт по ЄСВ таки відправлено і дві квитанції отримано. Здано це було 7-го лютого (ох і поїли мені нерви ці звіти).

Висновки.
1. Якого №;%№; вимагати здавати звіти в електронному виді, якщо неготова нормальна база для цього. На сайті міндоходів десь заникане посилання на програму, яка здає тільки звіт по ЄП, але не здає по ЄСВ. Півгіговий медок здає ЄСВ, але не здає по ЄП (безкоштовна демо-версія). Інший софт теж мав різні нюанси, я в же просто не хотів ставити всяке сміття.

2. Чого я маю десь шукати інфу, що для того, щоб здати ці звіти, треба робити договір з ПФУ?

3. Хоч який і кривий сервіс від Привата, але все таки вони оперативно намагалися реалізувати цю звітність (хоч я і був халявним для них бета-тестером). Врешті решт, якщо вони реалізують мої зауваження, то можна сказати, що сервіс від Привату є безкоштовним, і ним можна здати звіти по ЄП і ЄСВ (але для цього треба бути клієнтом Привату).

4. Заради 5-ти папірців в рік - стільки геморою. От жеж вміють з мухи слона зробити.
SerGolf | всевидящее око ****
Re: Як я звіти електронні здавав
[Re: GAMER] 12 февраля 2014 в 11:28
Сдавал через бесплатный онлайновый iFin с бесплатными же ключами. С полчаса разбирался, как это работает, через час пришли обе квитанции. К IT отношения не имею..
GAMER | энтузиаст ***
Re: Як я звіти електронні здавав
[Re: GAMER] 12 февраля 2014 в 11:34
Значить така моя доля! Не добрався я до іФін.
Хоча, я знав на що йду, коли вибрав сервіс від Привата.
swap22 | опытный писатель **
Re: Як я звіти електронні здавав
[Re: GAMER] 12 февраля 2014 в 16:52
По айФин я пробовал делать - не получилось, При попытке что-либо сделать требовал подписки. Правда еще в прошлом году я был там зарегистрирован и мне давали 3 месяца "на пробу", вот тогда я и сдал ЕСВ. В этом году пришлось искать "ходы" и сдал таки через демо МЕДОК. тут выкладывал уже ссылку.

А главный вопрос: почему сама Налоговая на своем сайте не реализует такой сервис как АйФин или хоть с минимальным функционалом для СПД? Ведь на говенный OPZ они списали 100 млн грн.
Хотя ответ понятен - Деньги.

P.S. Сам программист по 1С, и даже, бывает, консультирую клиентов на этот счет, хотя сам сдавать и не очень умею (как выяснилось).
Sashok_Accent | IesuiT ***
Re: Як я звіти електронні здавав
[Re: GAMER] 12 февраля 2014 в 17:02
вот говорено, говорено, все, что окрашено в зеленый приват - лучше руками не трогать.

Еще одно доказательство

Я сдавал сначала ужасным ДПС Захист звітності, сейчас на iFin перешел. Ни там ни там ни единого разрыва
Eli | Достоевский ***
Re: Як я звіти електронні здавав
[Re: Sashok_Accent] 12 февраля 2014 в 17:46
В ответ на:

Я сдавал сначала ужасным ДПС Захист звітності, сейчас на iFin перешел. Ни там ни там ни единого разрыва


Все, не выдержал iFin славы - помер от нагрузок. А я еще помнится удивился, что же это за сравнительно некривой как для госструктуры софт - оказалось рано радовался.
Вот, у коллеги годичный налоговый отчет уже три дня висит как отправленный - ни одной квитанции не пришло, и что делать фиг поймешь. Более того, сданный мной отчет ЕСВ 27 января, нормально отправленный и одобренный двумя квитанциями - сейчас, по прошествии трех недель, висит там с одной квитанцией вместо двух, типа принят но не проверен .

Короче, походу в Мастеркей нам дорога...

В ответ на:

вот говорено, говорено, все, что окрашено в зеленый приват - лучше руками не трогать.


LIS | Достоевский **
Re: Як я звіти електронні здавав
[Re: Eli] 12 февраля 2014 в 18:03
Eli 12.02.2014 17:46 пишет:

Все, не выдержал iFin славы - помер от нагрузок. А я еще помнится удивился, что же это за сравнительно некривой как для госструктуры софт - оказалось рано радовался.
Вот, у коллеги годичный налоговый отчет уже три дня висит как отправленный



Это скорее налоговая. У них "перебои в электроснабжении" Шо характерно, всегда "перебои" случаются в последний день сдачи отчетности. Наверное, чтобы потом штрафы за просрочку снимать. Но с другой стороны, я за месяц сдал и забыл. Смысл тянуть до последнего дня?
Sashok_Accent | IesuiT ***
Re: Як я звіти електронні здавав
[Re: Eli] 13 февраля 2014 в 09:55
так видать иФин и помер как раз оттого, что все в последний день ломанулись сдавать


а с Приватом я давненько стараюсь никаких дел не иметь, еще с момента появления записи в трудовой с этим словом
Laz | Супер писатель! ***
Re: Як я звіти електронні здавав
[Re: swap22] 17 февраля 2014 в 18:28
swap22 12.02.2014 16:52 пишет:



А главный вопрос: почему сама Налоговая на своем сайте не реализует такой сервис как АйФин или хоть с минимальным функционалом для СПД? Ведь на говенный OPZ они списали 100 млн грн.
Хотя ответ понятен - Деньги.




А електроний кабінет платника для СПД не работает?
Можно делать отчеті в ОПЗ и импортировать прямо на сайт налоговой.
Отчеты по ЕСВ отлично отправляються через бесплатный Медок
GAMER | энтузиаст ***
Re: Як я звіти електронні здавав
[Re: GAMER] 17 февраля 2014 в 20:14
Електронний кабінет звіт по ЄСВ робить? Якщо ні, то знову ж таки, чому не можна зробити все в одному?
LIS | Достоевский **
Re: Як я звіти електронні здавав
[Re: GAMER] 17 февраля 2014 в 20:33
GAMER 17.02.2014 20:14 пишет:

Електронний кабінет звіт по ЄСВ робить? Якщо ні, то знову ж таки, чому не можна зробити все в одному?



Він начебто повинен робити, але місяць тому в ньому можна було заповнити головну стрінку, а як заповнити додатки (де саме цікаве), я не знайшов. "Тестовий режим"
Autoua.netФорумБесіди про бізнес

Як я звіти електронні здавав

Додаткова інформація
Модератор:

 Рубан, moderator 

0 користувачів і 20 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 2870