autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумБесіди про бізнес

Як правильно торгувати будматеріалами?

Tourist | вільний стрілок ***
Як правильно торгувати будматеріалами?
21 марта 2014 в 19:07
Недавно заразив мене один дядько оптимізмом, і сказав дуже просту штуку - Україна вибрала правильний напрямок розвитку, тому її чекає загальний економічний ріст в найближчому майбутньому. І ріст будівництва зокрема. А в того дядька є фірма, яка успішно займається будівництвом, і навіть виготовляє трохи будматеріалів для власних потреб - а конкретно - пиломатеріали і металочерепицю. Ну і там ще трохи дрібниць всяких.
Якщо ближче до суті - є бажання почати активну торгівлю цими матеріалами. Ну і всякими супутніми заодно. Є ділянка землі в правильному місці, де можна обладнати склад-магазин.
І запропонував мені цей дядько зайнятись організацією торгової площадки. Я нормальний управлінець і продавець, але я поганий будівельник. І якщо в способах організації процесу в мене є певне бачення, то я слабо уявляю асортимет тої площадки.
Звичайно основа зрозуміла. Дерево для даху і не тільки для даху. Здається що металочерепиця і похідні - але товар насправді індивідуальний і заказний, і мені не до кінця зрозуміло як його продавати. Ще є гарний вихід на облицювальний камінь.
І на тому моя фантазія закінчується, потрібні підказки від знаючих людей.
В першу чергу - що потрібно продавати паралельно з профільними товарами. Де шукати гуртовий збут, яка реклама ефективна в цій галузі? Потрібно почитати якоїсь аналітики, наразі нічого толкового не знайшов, всю інформацію приходиться збирати по крихтах і робити свої висновки, мабуть не завжди вірні.
Я розумію що не треба займатись тим, в чому не розбираєшся - але розглядаю питання швидше зі сторони організації процесу.
Камради, буду радий будь-яким толковим порадам і фантазіям на тему асортименту
Змінено Tourist (19:08 21/03/2014)
SergiyUA | 13й таксопарк ***
Re: Як правильно торгувати будматеріалами?
[Re: Tourist] 21 марта 2014 в 20:18
Tourist 21.03.2014 19:07 пишет:

Україна вибрала правильний напрямок розвитку, тому її чекає загальний економічний ріст в найближчому майбутньому.




Путь то верный... ни кто как бы особо и не спорит...
Тут вопрос в другом, а именно - кто во время пути кормить будет?

... и сколько времени этот "путь" продлится.
jurikua | Достоевский *
Re: Як правильно торгувати будматеріалами?
[Re: Tourist] 21 марта 2014 в 20:57
металлочерепица, так у вас во Львове завод ТПК стоит, надо замерщики, сбыт. Сыпучкой хорошо торговать
Alexander888 | новичок
Re: Як правильно торгувати будматеріалами?
[Re: Tourist] 31 марта 2014 в 00:01
металлочерепицу практически в каждом селе катают, а зароботки исключительгно на доукомплектации планках. В бмизнее более 10 лет работаю и знаю о чем говорю. Если работать в кровельном направлении то нужен грамотный менеджер, на складе практически ничего держать не нужно. Если есть площадка то актуально торговать кирпичем, блоками...
spd | IesuiT **
Re: Як правильно торгувати будматеріалами?
[Re: Tourist] 2 апреля 2014 в 07:50
ИМХО с точки зрения среднеоптового клиента. Пиломатериалы и металлочерепица - уже неплохой набор для всего технологического цикла по кровле. Чаще всего там, где есть металлочерепица с комплектацией (крепеж, утеплители, паробарьеры и т.д.) - нет пиломатериалов для стропил и обрешетки. Очень удобно в одной конторе заказать все сразу для кровли, включая водостоки и мансардные окошки, и не шариться по разным конторам, чтобы купить, допустим, ОСБ, еврорубероид, биты для шуруповерта, гвозди и скобы для стропил. Плюс доставка, т.к. металлочерепица часто заказывается длинными листами, 5-6 м, есть нюансы перевозки. Из сопутствующих товаров, имхо, не повредят такие вещи, как ножницы по металлу, шуруповерты, элетропилы и т.п. - инструмент для организации технологического цикла, типа "заводской Китай".
Змінено spd (08:04 02/04/2014)
Autoua.netФорумБесіди про бізнес

Як правильно торгувати будматеріалами?

Додаткова інформація
Модератор:

 Рубан, moderator 

0 користувачів і 41 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 2028