autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумТаксі

Таксі в Дніпропетровську

immie | энтузиаст *****
Таксі в Дніпропетровську
28 марта 2014 в 16:27
Може хто в курсі, в аеропорту Дніпропетровська є своє скай таксі? Чи краще викликати?
L.inc | опытный писатель ***
Re: Таксі в Дніпропетровську
[Re: immie] 30 марта 2014 в 12:32
таксисты там тусуются, хорошие рейсы всегда встречают. Но местные по телефону вызывают. Хотя маршрутка до 8ми вечера хорошо ходит вообще-то
u f o | опытный писатель ****
Re: Таксі в Дніпропетровську
[Re: immie] 1 апреля 2014 в 13:51
А який маршрут? Готовий попрацювати таксі (разово) . Якщо зацікавить - прошу в приват.
immie | энтузиаст *****
Re: Таксі в Дніпропетровську
[Re: u f o] 2 апреля 2014 в 10:58
Як і написав l.inc

Біля аеропорту пропонують свої послуги таксисти. Пропонують дуже чемно і ненав'язливо. З ним за 100 грн доїхав на вул. Красну (червону?)

За стільки ж доїхав назад в аеропорт, але на значно кращому автомобілі.

Дякую UFO за пропозицію
Dzhek | подмастерье
Re: Таксі в Дніпропетровську
[Re: immie] 2 апреля 2014 в 15:51
А если бы вызвали, то доехали бы до Красной за 50 и обратно так же. Я вот не понимаю, неужели люди до сих пор не знают, что у фильтровщиков всегда дороже?
Ant-ua | подсевший на форум *
Re: Таксі в Дніпропетровську
[Re: Dzhek] 2 апреля 2014 в 16:09
В ответ на:

у фильтровщиков всегда дороже?



у них не дороже, они просто не демпингуют по черному как многие конторы с тарифами рупьписят за км, и возят по адекватным тарифам, учитывая стоимость топлива, запчастей и т.п.
immie | энтузиаст *****
Re: Таксі в Дніпропетровську
[Re: immie] 2 апреля 2014 в 20:18
можливо і дорожче, але варто відзначити більшу чемність такситів в дніпропетровському аеропорту порівняно з бориспільськими (не кажучи вже про сімферопольських, от де точно треба подбати про транспорт заздалегідь). В Дніпропетровську вони стоять на вулиці і досить тихо пропонують свої послуги, можна сказати я їх шукав, а не вони мене. Поїхав, я до речі не з першим, який спочатку хотів 150, потім не менше 120, а з іншим таксистом, який був неподалік. Він виявився військовим інженером, який спеціалізувався на МіГах, от такі кадри в країні виявляються непотрібними.
Dzhek | подмастерье
Re: Таксі в Дніпропетровську
[Re: Ant-ua] 3 апреля 2014 в 10:27
"у них не дороже, они просто не демпингуют по черному как многие конторы с тарифами рупьписят за км, и возят по адекватным тарифам, учитывая стоимость топлива, запчастей и т.п."

С этим согласен! Но у них такая удача выстреливает раз в сутки а то и реже, а кушать хочется всегда! Поэтому вскоре они "вымрут" как вид.
Змінено Dzhek (10:29 03/04/2014)
Autoua.netФорумТаксі

Таксі в Дніпропетровську

Додаткова інформація
Модератор:

 LordAmid, Sergu44o, moderator 

0 користувачів і 0 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 2818