autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумАвтотури по Україні

Тернопольщина. Замки, 2-х дневный марш-бросок, адчод! (5/5)

AIM | приверженец ***
Re: Тернопольщина, 2-х дневный марш-бросок, адчод!
[Re: Vladya] 13 мая 2014 в 11:45
Vladya 13.05.2014 11:15 пишет:


Головне не ходить по центру, я завжди тримаюсь краю який блище до стіни, ну і звісно не треба поспішати.




О, це гарна порада. Дякую)
AIM | приверженец ***
Re: Тернопольщина, 2-х дневный марш-бросок, адчод!
[Re: Vladya] 13 мая 2014 в 11:47
Vladya 13.05.2014 11:01 пишет:


там дорога, нема чого підниматися, на відміну, наприклад Хуста.

я навіть у зимку туда заїхав






В Хусті добряче на свої двох треба підійматись А Кременецький замок просто створений для того, щоб машиною туди заїхати)
Vladya | мандрівник **
Re: Тернопольщина, 2-х дневный марш-бросок, адчод!
[Re: AIM] 13 мая 2014 в 11:55
AIM 13.05.2014 11:47 пишет:

Vladya 13.05.2014 11:01 пишет:


там дорога, нема чого підниматися, на відміну, наприклад Хуста.

я навіть у зимку туда заїхав






В Хусті добряче на свої двох треба підійматись А Кременецький замок просто створений для того, щоб машиною туди заїхати)




так і є, а я з вагітною (8 міс.) дружиною на Хуський піднявся за 2 години пішки з самого низу. Да і багато таких замків було де пішки по де кілька годин уже з малою штурмували Наприклад самий високий замок Львівської обл., замок Гербуртів після спроби заїхати на авті відірвало задній бампер і потім 2 години пішки всеж таким ми його взяли
AIM | приверженец ***
Re: Тернопольщина, 2-х дневный марш-бросок, адчод!
[Re: Vladya] 13 мая 2014 в 12:02
Vladya 13.05.2014 11:55 пишет:



так і є, а я з вагітною (8 міс.) дружиною на Хуський піднявся за 2 години пішки з самого низу. Да і багато таких замків було де пішки по де кілька годин уже з малою штурмували Наприклад самий високий замок Львівської обл., замок Гербуртів після спроби заїхати на авті відірвало задній бампер і потім 2 години пішки всеж таким ми його взяли




я десь читав про вашу подорож з дитиною по Вінницькй області здається - 5 чи 7 днів, вже не пам"ятаю)) Добрчяе сім"ю натренували, в мене дружина після другого дня вже починаю бунтувати в дорозі, що багато їздимо)
Vladya | мандрівник **
Re: Тернопольщина, 2-х дневный марш-бросок, адчод!
[Re: AIM] 13 мая 2014 в 17:25
AIM 13.05.2014 12:02 пишет:

Vladya 13.05.2014 11:55 пишет:



так і є, а я з вагітною (8 міс.) дружиною на Хуський піднявся за 2 години пішки з самого низу. Да і багато таких замків було де пішки по де кілька годин уже з малою штурмували Наприклад самий високий замок Львівської обл., замок Гербуртів після спроби заїхати на авті відірвало задній бампер і потім 2 години пішки всеж таким ми його взяли




я десь читав про вашу подорож з дитиною по Вінницькй області здається - 5 чи 7 днів, вже не пам"ятаю)) Добрчяе сім"ю натренували, в мене дружина після другого дня вже починаю бунтувати в дорозі, що багато їздимо)



Винницька обл. це кландайк на палаци. У мене по ній було багато мандрівок, одного разу з запланованих 3х днів вийшло 5, дуже багато що можна знайти.

Доречі по темі Збараж


якось цього року стало не дуже цікаво, нема куди і поїхати вже
думав цього року ще раз про Криму проїхатись, але вже не доля на півдні особливо нічого немає, та і зараз вже ....
Autoua.netФорумАвтотури по Україні

Тернопольщина. Замки, 2-х дневный марш-бросок, адчод! (5/5)

Додаткова інформація
Модератор:

 AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

0 користувачів і 36 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 11428