autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумПивна в шинку

Длина оружия. Практический взгляд (3/3)

catkoua | Достоевский **
Re: Длина оружия. Практический взгляд
[Re: Boberzluka] 7 августа 2014 в 11:50
в тому форті що в магазині стоїть блокіратор я його особисто дивився. купуй не хочу. в тому форті що для міліції блокіратора нема. з магазинного форту як і з любого складаного прикладу блокіратор знімається легко і зразу наступає стаття так ніби ніякого дозволу на зброю не одержував. то нафіга тоді взагалі цей дозвіл діставати - нелегальних калашів зараз на базарі як собак.
Lekha | подсевший на форум *
Re: Длина оружия. Практический взгляд
[Re: catkoua] 7 августа 2014 в 13:39
catkoua 07.08.2014 11:50 пишет:

в тому форті що в магазині стоїть блокіратор я його особисто дивився. купуй не хочу. в тому форті що для міліції блокіратора нема. з магазинного форту як і з любого складаного прикладу блокіратор знімається легко і зразу наступає стаття так ніби ніякого дозволу на зброю не одержував. то нафіга тоді взагалі цей дозвіл діставати - нелегальних калашів зараз на базарі як собак.




Где базар?
Storag | охотник **
Re: Длина оружия. Практический взгляд
[Re: Lekha] 7 августа 2014 в 13:46
Lekha 07.08.2014 13:39 пишет:

catkoua 07.08.2014 11:50 пишет:

то нафіга тоді взагалі цей дозвіл діставати - нелегальних калашів зараз на базарі як собак.




Где базар?



И мне в личку тоже сообщи где
x1diablo | опытный писатель **
Re: Длина оружия. Практический взгляд
[Re: catkoua] 7 августа 2014 в 17:36
catkoua 07.08.2014 11:50 пишет:

в тому форті що в магазині стоїть блокіратор я його особисто дивився. купуй не хочу. в тому форті що для міліції блокіратора нема. з магазинного форту як і з любого складаного прикладу блокіратор знімається легко і зразу наступає стаття так ніби ніякого дозволу на зброю не одержував. то нафіга тоді взагалі цей дозвіл діставати - нелегальних калашів зараз на базарі як собак.




о, и мне
Andrey_big | важничающий писатель **
Re: Длина оружия. Практический взгляд
[Re: catkoua] 7 августа 2014 в 21:03
catkoua 07.08.2014 11:50 пишет:

в тому форті що в магазині стоїть блокіратор я його особисто дивився. купуй не хочу. в тому форті що для міліції блокіратора нема. з магазинного форту як і з любого складаного прикладу блокіратор знімається легко і зразу наступає стаття так ніби ніякого дозволу на зброю не одержував. то нафіга тоді взагалі цей дозвіл діставати - нелегальних калашів зараз на базарі як собак.



И мне в личку пжс.
Counter-Striker | Достоевский *
Re: Длина оружия. Практический взгляд
[Re: Andrey_big] 7 августа 2014 в 21:57
Andrey_big 07.08.2014 21:03 пишет:


И мне в личку пжс.



Да вы прикалываетесь что-ли? Камрад знает об этих базарах не больше вашего. Просто написал в духе времени.
midis | СуперСтар *
Re: Длина оружия. Практический взгляд
[Re: Boberzluka] 7 августа 2014 в 22:18
А подробнее можно про длину?Нельзя короче 800 мм?
Иду на Вы!!! | энтузиаст **
Re: Длина оружия. Практический взгляд
[Re: midis] 8 августа 2014 в 08:43
midis 07.08.2014 22:18 пишет:

А подробнее можно про длину?Нельзя короче 800 мм?




Да чего там подробнее, вот камрад даже темку открыл, в инструкции 622 всё есть, короче 800мм низзя.
Autoua.netФорумПивна в шинку

Длина оружия. Практический взгляд (3/3)

Додаткова інформація
Модератор:

 moderator, Sergu44o, Hrust 

0 користувачів і 10 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 3092