autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумAutoua форум

Про пенсионный фонд

umka | Достоевский ***
Про пенсионный фонд
31 июля 2002 в 06:20
Такой вопрос:

Я стану скоро ЧП-шником на едином налоге. По указу про спрощене оподаткування я освобождаюсь от уплачи чего-либо в пенсионный фонд. Т.е. при покупке машины я 3% не плачу?
VIK_200SX | патриарх ****
Интересный вопрос. Я думаю, что ты будешь платить, т.к. авто (+)
[Re: umka] 31 июля 2002 в 07:48
не является предметом, связанным с твоим бизнесом (торгово-посреднической деятельностью или т.п.)
Gansales | подмастерье
Re: Про пенсионный фонд
[Re: umka] 31 июля 2002 в 15:29
Единый налог распространяется на определенный вид твой предпринимательской деятельности, а 3% налог в ПФ определен на "предметы роскоши", приобретаемые гражданами. Так что увы...
Хотя идея была хороша...
umka | Достоевский ***
Re: Интересный вопрос. Я думаю, что ты будешь платить, т.к. авто (+)
[Re: VIK_200SX] 31 июля 2002 в 16:58
Среди разрешенных видов деятельности есть пассажирские перевозки. И я собираюсь взять себе его одним из. Нокогда не грачевал, но вдруг жизнь заставит?
Aquothy | просто красавица ***
Re: Как раз только-что прочитала (+)
[Re: umka] 31 июля 2002 в 17:03
Это правда не совсем по теме, но может будет интересно.



? Чи необхідно підприємству придбавати ліцензію на право здійснення господарської діяльності з перевезення пасажирів i вантажів автомобільним транспортом у разі, коли він використовується для забезпечення власних потреб?



Відповідно до Закону України від 01.06.2000 р. № 1775-III «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» (зі змінами та доповненнями, далі – Закон № 1775-III) ліцензуванню підлягає господарська діяльність, тобто будь-яка діяльність, у тому числі підприємницька, юридичних осіб, а також фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язана з виробництвом (виготовленням) продукції, торгівлею, наданням послуг, виконанням робіт.

Відповідно до п. 33 ст. 9 Закону України № 1775-III здійснення господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів i вантажів автомобільним транспортом загального користування підлягає ліцензуванню.

Вищий арбітражний суд України листом від 26.06.95 р. № 01-8/453 «Про деякі питання практики застосування окремих норм чинного законодавства при вирішенні спорів» (зі змінами та доповненнями, внесеними листом ВАСУ від 25.10.2000 р. № 01-8/570) визначив, що в разі коли перевезення не мають характеру послуг, що надаються іншим юридичним чи фізичним особам, а здійснюються суб’єктом господарювання виключно для забезпечення власних потреб, немає правових підстав вважати їх такими, що потребують ліцензування. Таку думку висловив i Держпідприємництва України у своєму листі від 30.01.2002 р. № 4-452-2680/515, який є спеціально уповноваженим органом з питань ліцензування й надає роз’яснення щодо застосування законодавства у сфері ліцензування.

Якщо ж суб’єкт господарювання використовує транспорт (власний чи орендований) з метою надання послуг іншим юридичним чи фізичним особам з перевезення, для здійснення такого виду діяльності він повинен отримати ліцензію на загальних підставах.


Відповідь підготовлено за сприяння
Володимира Горохова Начальника відділу моніторингу застосування нормативно-правових актів Головного управління оподаткування юридичних осіб ДПА України
Наталії Ярути Старшого державного податкового інспектора Головного управління оподаткування юридичних осіб ДПА України




«Вісник податкової служби України», липень 2002 р., № 28, с. 39 (http://www.visnuk.com.ua)

Autoua.netФорумAutoua форум

Про пенсионный фонд

Додаткова інформація
Модератор:

 AlMat, moderator, Amateur 

0 користувачів і 53 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 2017