autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумБесіди про бізнес

В чому прикол таких обзвонів від банку?

GAMER | энтузиаст ***
В чому прикол таких обзвонів від банку?
28 октября 2014 в 15:42
Декілька разів на тиждень мені телефонують з ОТР банку з питанням чи я знаю якогос мужичка. Кажуть, що вони з ним звязатися не можуть, а він дав мій контактний номер телефону для звязку з ним. Хто я є, ОТРбанк не знає, у них тільки мій номер є.
Реально я того мужичка не знаю, але судячи з усього він не повертає їм кредит.
Трохи потроливши ОТРбанк я зрозумів, що вони не читають попередню інформацію, яку від мене чули. Крім того, щоб вони м ені не дзвонили, я повинен сам подзвонити до них на гарячу лінію або зайти у відділення і написати заяву про виключення мого телефонву з обзвону.

Так в чому прикол таких дзвінків, якщо вони не аналізують моїх відповідей (оператори не бачать їх) і не можуть самі виключити мій телефон із списку?

Дзвонити не хочу і писати заяви теж не хочу, бо не хочу світити звязку номер телефону і мій ПІБ Ну і потролити їх можна від душі
Yorc | V.I.P **
Re: В чому прикол таких обзвонів від банку?
[Re: GAMER] 28 октября 2014 в 15:47
смысл только в том, что бы достать тебя, и ты нашел того чувака))))
Jonny | Достоевский *
Re: В чому прикол таких обзвонів від банку?
[Re: GAMER] 28 октября 2014 в 15:54
GAMER 28.10.2014 15:42 пишет:

якогос мужичка.


Тю проблема. Скажи им, что мужичёк просил передать, что денег им не отдаст, и проблема снимецца.
GAMER | энтузиаст ***
Re: В чому прикол таких обзвонів від банку?
[Re: GAMER] 28 октября 2014 в 16:04
Думаю, що проблема якраз активується
Tarasoff | СуперСтар **
Re: В чому прикол таких обзвонів від банку?
[Re: GAMER] 28 октября 2014 в 18:58
Мне когда-то, лет пять назад, звонили периодически из банка, мол, знаю ли я такого-то. Раз в неделю звонки. Сначала отвечал, что не знаю. На 3-4 звонок я ответил, что искомый чувак - это я, и денег я не отдам . Как ни странно, звонки прекратились
valdex | чужой ***
Re: В чому прикол таких обзвонів від банку?
[Re: GAMER] 29 октября 2014 в 06:29
GAMER 28.10.2014 15:42 пишет:

Декілька разів на тиждень мені телефонують з ОТР банку з питанням чи я знаю якогос мужичка. Кажуть, що вони з ним звязатися не можуть, а він дав мій контактний номер телефону для звязку з ним. Хто я є, ОТРбанк не знає, у них тільки мій номер є.
Реально я того мужичка не знаю, але судячи з усього він не повертає їм кредит.
Трохи потроливши ОТРбанк я зрозумів, що вони не читають попередню інформацію, яку від мене чули. Крім того, щоб вони м ені не дзвонили, я повинен сам подзвонити до них на гарячу лінію або зайти у відділення і написати заяву про виключення мого телефонву з обзвону.

Так в чому прикол таких дзвінків, якщо вони не аналізують моїх відповідей (оператори не бачать їх) і не можуть самі виключити мій телефон із списку?

Дзвонити не хочу і писати заяви теж не хочу, бо не хочу світити звязку номер телефону і мій ПІБ Ну і потролити їх можна від душі



нагни матюков. от примоколлекта помогло, так и скажи, я залюбился, вам тупарям объяснять что не знаю кто этот организм и каким органом он ко мне относится
GAMER | энтузиаст ***
Re: В чому прикол таких обзвонів від банку?
[Re: valdex] 29 октября 2014 в 08:48
valdex 29.10.2014 06:29 пишет:


нагни матюков. от примоколлекта помогло, так и скажи, я залюбился, вам тупарям объяснять что не знаю кто этот организм и каким органом он ко мне относится



Так вони ж попередні мої відповіді не читають. І дзвонять, кожного разу різні голоса (або мені так здається, що різні).
Jonny | Достоевский *
Re: В чому прикол таких обзвонів від банку?
[Re: GAMER] 29 октября 2014 в 09:05
GAMER 28.10.2014 16:04 пишет:

Думаю, що проблема якраз активується


Нет, твой телефон переложат в другую папочку .
mik | Супер писатель! **
Re: В чому прикол таких обзвонів від банку?
[Re: Jonny] 29 октября 2014 в 12:39
Мне когда-то в такой ситуации помогло написать письмо оператору (обслуживающего номер банка) с кросскопи на НКРЗІ - отправил просто факсом...
В итоге звонки как отрезало, и через пару дней перезвонили от Оператора убедится что помогло...
Autoua.netФорумБесіди про бізнес

В чому прикол таких обзвонів від банку?

Додаткова інформація
Модератор:

 Рубан, moderator 

0 користувачів і 26 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1683