Завтра собираюсь нести игрушку в гарантийный ремонт Розетки в третий раз. Каждый раз новая неисправность. Есть ли законные основания для замены товара или возврата денег, или колич ремонтов по гарантии не ограничено?
В очередной раз взяли в ремонт, сказали что чинить будут, в течение гарантийного срока, до тех пор, пока поставщик (его сервис) не признает изделие не ремонотпригодным
Traktop 27.08.2015 21:05 пишет: Завтра собираюсь нести игрушку в гарантийный ремонт Розетки в третий раз. Каждый раз новая неисправность. Есть ли законные основания для замены товара или возврата денег, или колич ремонтов по гарантии не ограничено?
Если неисправность повторится, то попробуй сосаться на статью 8, часть 1:
В ответ на: Стаття 8. Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості
1. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством, має право вимагати:
1) пропорційного зменшення ціни;
2) безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;
3) відшкодування витрат на усунення недоліків товару.
У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця), або фальсифікації товару, підтверджених за необхідності висновком експертизи, споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством і на підставі обов'язкових для сторін правил чи договору, має право за своїм вибором вимагати від продавця або виробника:
1) розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми;
2) вимагати заміни товару на такий же товар або на аналогічний, з числа наявних у продавця (виробника), товар.
істотний недолік - недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (продавця, виконавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з нижченаведених ознак:
а) він взагалі не може бути усунутий;
б) його усунення потребує понад чотирнадцять календарних днів;
в) він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено договором;