Воевал с ними сегодня на Б.Хмельницкого возле Киевпроекта. Буквально минут десять прошло, пока чертежи у человека забрал и вернулся к машине, а там уже трое блокираторщиков стоят и с ухмылкой смотрят - чего я делать буду... В результате нецензурных переговоров, воспоминаний про иск Черновецкого, звонка другу - чуть машину на эвакуатор не затащили... В итоге - появился у меня фискальный документ от гор.дор.рэкета.
Что там написанно? Разблокування колес. А ты блокування заказывал у КиевДорСервис??? Навязывание услуг на лицо. Нет. Так в исковом заявлении к КДС и пишешь. Вызываеться представитель КДС на суд и бормочет про постановление ОО. Скармливаеться ему КоАП. Законных аргументов, кроме незаконного постановления ОО нет. Можно еще 1000 грв. получить бонусом, если рассказать страшных историй про сорванные милионные сделки.
Зря ты не дал им авто на эвакуатор погрузить. Вот тогда бы точно незаконно было. Они запрещены к использованию КДС решением суда . Эх...ну чё мне такой чек никто не выбивает
Если читаете данный форум, должны знать, "Про практику застосування судами України законодавства у справах про деякі злочини проти безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту, а також про адміністративні правопорушення на транспорті"
15. Незаконне заволодіння транспортним засобом (стаття 289 КК України) слід розуміти як умисне, протиправне вилучення його з будь-якою метою у власника або законного користувача всупереч їхній волі (з місця стоянки чи під час руху) шляхом запуску двигуна, буксирування, завантажування на інший транспортний засіб, примусового відсторонення зазначених осіб від керування, примушування їх до початку чи продовження руху тощо. Таке заволодіння може бути вчинене таємно або відкрито, шляхом обману чи зловживання довірою, із застосуванням насильства або погроз.
Цей злочин визнають закінченим з моменту, коли транспортний засіб почав рухатись унаслідок запуску двигуна чи буксирування, а якщо заволодіння відбувається під час руху такого засобу, — з моменту встановлення контролю над ним.
Проникнення в кабіну, гараж чи інше сховище, спробу запустити двигун або буксирувати транспортний засіб з метою заволодіння ним необхідно розглядати як замах на вчинення злочину.
Не є незаконним заволодіння транспортним засобом у стані крайньої необхідності, наприклад, для того щоб терміново доставити тяжко хвору людину до лікарні, приборкати стихійне лихо, усунути іншу небезпеку, яка загрожує людям, інтересам суспільства чи держави.
16. Заволодіння транспортним засобом за попередньою змовою групою осіб має місце у випадках, коли дві особи і більше заздалегідь, тобто до початку виконання дій, які становлять об’єктивну сторону складу злочину, домовилися про спільне його вчинення, незалежно від того, хто з них керував цим засобом. Проте не підлягають кримінальній відповідальності за статтею 289 КК України особи, які не брали участі у вилученні транспортного засобу, але після заволодіння ним винною особою здійснили поїздку на ньому.