autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
kaktyz | старожил *
Брест-Львов
8 декабря 2015 в 17:42
Доброго времени суток. Нужно ехать с Бреста до Львова. Какое состояние дороги сейчас, по какой лучше поехать и через какой переход? Спасибо заранее!
ubr | старожил **
Re: Брест-Львов
[Re: kaktyz] 9 декабря 2015 в 22:29
Дороги уже більш як півроку підлатані (навіть Червоноград-ВеликіМости) - такщо можна їхати "традиційним" шляхом ч-з Нововолинськ, Червоноград. (рік тому їздили ч-з Дубно-Луцьк, але і той шмат уже в той час через зростання транспортного потоку добивали). Ми півроку тому на Кобрин щомісяця їздили ч-з Макрани-Доманове (але там зранку черги з Білорусів в Україну були дикі а з обіду черги до 5-6 годин у зворотньому напрямку - Сябри закуповуються). Автобусом недавно їхав ч-з Томашовку - там було пусто. ... Хоча, якщо з Білорусів в Україну кордон минатимете поза часовим проміжком 05:00-15:00 - то думаю, що без різниці яким переходом (Макрани круглодобова, а за решту не знаю - поцікавтесь)
kaktyz | старожил *
Re: Брест-Львов
[Re: ubr] 10 декабря 2015 в 20:27
Дуже дякую. Мене саме цікавило стан дороги через Нововолинськ та Червоноград, думав що дорога в поганому стані, і налаштувався їхати через Ковель, Луцьк. Вдячний за інформацію!
IgS | старожил **
Re: Брест-Львов
[Re: kaktyz] 17 декабря 2015 в 21:08
А таке питання: що діється на переході "Мокрани - Доманове"? Чи є великі колейкі черги, в які дні/години? Чи то якось залежить від ранку/вечора, вихідниї/робочих днів?
Як поводяться (у порівнянні з польським кордоном) наші/їхні погранці/митники?

Питаю, бо маю фантазію з'їздити до Бресту.
Додаткова інформація
Модератор:

 AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

1 користувачів і 23 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 1915