autoua
×
Это мобильная версия форума. Перейти на обычную версию форума ×
Вход
Autoua.netФорумШахраї

allmarketkiev.com.ua, они же OceanSmart, кидалы

sls | Супер писатель! ***
allmarketkiev.com.ua, они же OceanSmart, кидалы
23 декабря 2017 в 17:50
есть много где, в том числе и на OLX
знакомый влетел на 3400 грн, перечислил деньги на карту 4363 2375 1018 3305 Власов Алексей, разумеется, телефона не получил.
после получения оплаты телефон заказавшего оказывается у них в черном списке, но на другие номера ребята продолжают успешно принимать заказы, берут трубку и вежливо беседуют
в общем, не нарвитесь случайно.
pgor | читатель *
Re: allmarketkiev.com.ua, они же OceanSmart, кидалы
[Re: sls] 25 декабря 2017 в 10:12
Добрий день. В мене така ж ситуація. 20.12.2017р оплатив йому 2890грн. за мобілку. І той же результат. Сьогодні планую піти в поліцію - напишу заяву. Подивлюся - що з того вийде.
sls | Супер писатель! ***
Re: allmarketkiev.com.ua, они же OceanSmart, кидалы
[Re: pgor] 25 декабря 2017 в 15:42
сочувствую, камрад
отпишитесь по результатам, если можно
pgor | читатель *
Re: allmarketkiev.com.ua, они же OceanSmart, кидалы
[Re: sls] 26 декабря 2017 в 18:58
Привіт, друже. Сьогодні був в поліції - хотів подати вже готову заяву разом з скриншотами, копіями СМС. Сказали, що краще подати через сайт у кіберполіцію (https://cyberpolice.gov.ua/declare/), бо цей підрозділ цим і займається. Якщо мені не вдасться подати заяву через інтернет - то прийти і вони (в мому місті) приймуть ЇЇ. Я подав заяву через інтерне, та отримав підтвердження на електронку. Пропоную об'єднати зусилля - хай Ваш товариш напише заяву в кіберполіцію. Може щось і вигорить. Крім того ОЛХ пропонує допомогу http://blog.olx.ua/15798/znayti-shahraya-chomu-varto-zvertatisya-v-politsiyu/ читай між мал.2 та мал.3. Можливо Ви знаєте ще когось, кого Власов обдурив - то потрібно і їх залучити.
Рубан | Опасный * Модератор
Re: allmarketkiev.com.ua, они же OceanSmart, кидалы
[Re: pgor] 26 декабря 2017 в 19:11
pgor 26.12.2017 18:58 пишет:

Привіт, друже. Сьогодні був в поліції - хотів подати вже готову заяву разом з скриншотами, копіями СМС. Сказали, що краще подати через сайт у кіберполіцію (https://cyberpolice.gov.ua/declare/), бо цей підрозділ цим і займається. Якщо мені не вдасться подати заяву через інтернет - то прийти і вони (в мому місті) приймуть ЇЇ. Я подав заяву через інтерне, та отримав підтвердження на електронку. Пропоную об'єднати зусилля - хай Ваш товариш напише заяву в кіберполіцію. Може щось і вигорить. Крім того ОЛХ пропонує допомогу http://blog.olx.ua/15798/znayti-shahraya-chomu-varto-zvertatisya-v-politsiyu/ читай між мал.2 та мал.3. Можливо Ви знаєте ще когось, кого Власов обдурив - то потрібно і їх залучити.



То може якщо буде Ваша ласка й сюди додасте копію ?
Доби Вам вистачить щоб цей Ваш пост не розцінювать як рекламу стороннього ресурсу ?
pgor | читатель *
Re: allmarketkiev.com.ua, они же OceanSmart, кидалы
[Re: pgor] 26 декабря 2017 в 20:26
Добрий, вечір. Я не ставив за мету щось, чи когось рекламувати. Тому не гнівайтесь. А мені може вистарчити і години, головне , щоб цю інформацію отримав той кому вона потрібна. Так , що вибачте.
Рубан | Опасный * Модератор
Re: allmarketkiev.com.ua, они же OceanSmart, кидалы
[Re: pgor] 26 декабря 2017 в 20:28
pgor 26.12.2017 20:26 пишет:

Добрий, вечір. Я не ставив за мету щось, чи когось рекламувати. Тому не гнівайтесь. А мені може вистарчити і години, головне , щоб цю інформацію отримав той кому вона потрібна. Так , що вибачте.



Просьба : почитайте Правила этого раздела
Andrey_Byza | читатель
Re: allmarketkiev.com.ua, они же OceanSmart, кидалы
[Re: Рубан] 26 декабря 2017 в 22:47
20.12.2017 Теж проплатив 2459 на власова алексея, а завдяки так сказати "реклами" киберполіції теж туди зробив заяву, і я вважаю що 2 заяви на одного шахрая більш вагомі чим одна. Дякую за підказку, давайте обєднуватися проти таких нелюдів.
Andrey_Byza | читатель
Re: allmarketkiev.com.ua, они же OceanSmart, кидалы
[Re: Andrey_Byza] 26 декабря 2017 в 23:50
До речі вони тепер щей Интернет-магазин "IQ-Smart"!!!!
NikaVikas | читатель
Re: allmarketkiev.com.ua, они же OceanSmart, кидалы
[Re: Рубан] 27 декабря 2017 в 10:09
Добрый день,присоединяюсь в ваши ряды..Тоже заказала телефон, оплатила. И тишина, номер, мой, в черном списке. При попытке звонить с другого телефона трубку берут, а когда представляешься, трубку бросают, и номер потом тоже не отвечает.
3203413 | читатель
Re: allmarketkiev.com.ua, они же OceanSmart, кидалы
[Re: sls] 27 декабря 2017 в 17:16
Всем привет. Принимайте в ряды слишком доверчивых. 22/12/2017 оплатил 4690, дальше как у всех. Сегодня через интернет подал заявление в Киберполицию.
NikaVikas | читатель
Re: allmarketkiev.com.ua, они же OceanSmart, кидалы
[Re: NikaVikas] 27 декабря 2017 в 17:47
я еще подала заявление в банк о мошенничестве.
SZ | V.I.P **
Re: allmarketkiev.com.ua, они же OceanSmart, кидалы
[Re: NikaVikas] 28 декабря 2017 в 00:44
Перепись клонов... Очередной праздник)))
sls | Супер писатель! ***
Re: allmarketkiev.com.ua, они же OceanSmart, кидалы
[Re: SZ] 28 декабря 2017 в 07:37
SZ 28.12.2017 00:44 пишет:

Перепись клонов... Очередной праздник)))



зело извиняюсь, если открытая мной ветка принесла какие-то неудобства.
если не сложно, поведайте какие именно и откуда такая реакция на обычное неинтересное обьявление.
Змінено sls (07:41 28/12/2017)
Andrey_Byza | читатель
Re: allmarketkiev.com.ua, они же OceanSmart, кидалы
[Re: Рубан] 28 декабря 2017 в 11:31
Вчора подав заяву до прокуратури, а позавчора в киберполіцію, надіюсь на якийсь результат, щось знатиму напишу, а може у когось першого будуть новини підскажіть...
pgor | читатель *
Re: allmarketkiev.com.ua, они же OceanSmart, кидалы
[Re: pgor] 28 декабря 2017 в 13:56
Добрий, всім, день. Сьогодні подзвонили мені з кібер поліції, повідомив про те, що він вислав на мою електронку листа із зразком заяви, та повідомив, що потрібно подати на його електронку копії документів про оплату, скриншот СМС про прийняття замовлення Власовим і.т.д. Лист справді є. Сьогодні ввечір я йому все відправлю. Зрозуміло, що "гуртом легше і батька бити" . Тому пропоную всім, кого обдурили, напрвляти заяви у кібер поліцію - цим ми покажемо, що це є система дія, а не випадок.
Tarastv | читатель **
Re: allmarketkiev.com.ua, они же OceanSmart, кидалы
[Re: Рубан] 28 декабря 2017 в 14:45
Ну вот и я попался. Очень жалко что не прочитал этот пост до того как перечислил денег. Попал в итоге на 6500 грн. Перечислял на имя Цура Олег Олегович номер карты 5167 4910 2928 4469 - тоже вежливо общались. Нашел объяву телефона через ОЛХ а заказывал с сайта https://allmarketkiev.com.ua/ . Кстати сегодня сайт уже не работает. Оформил заявление в Киберполицию. Честно говоря не совсем верю что когда-то увижу деньги, и хочется теперь набить татуировку где то Л*Х. А вот в полицию еще не обратился. Кто обращался, подскажите это просто нужно пойти в любое отделение и следуя инструкции с ОЛХ (https://docs.google.com/document/d/1vKj-N1oDMSE9H3Nkn5Z9g5FTTOwcw2DWu0QW3-dSbss/edit?pref=2&pli=1) подать это заявление?
ulin6ka | читатель
Re: allmarketkiev.com.ua, они же OceanSmart, кидалы
[Re: sls] 28 декабря 2017 в 16:11
Я тоже вчера отправила деньги за телефон на имя Цура Олега Олеговича 5167 4910 2928 4469. Когда звоню, мой номер в чёрном списке. Сайт, на котором заказывала ,allmarketkiеv.com.ua не работает. Сегодня напишу заявление в полицию и киберполицию.
Tarastv | читатель **
Re: allmarketkiev.com.ua, они же OceanSmart, кидалы
[Re: Рубан] 28 декабря 2017 в 18:49
Подскажите есть ли у кого из тех кто обращался в полицию по OLX шаблону, само заявление в электронном виде, потому что по ссылке которая на сайте OLX(https://docs.google.com/document/d/1vKj-N1oDMSE9H3Nkn5Z9g5FTTOwcw2DWu0QW3-dSbss/edit?pref=2&pli=1) в документах, невозможно из-за настроек скопировать текст, а вручную долго печатать. Или же не обязательно обращаться именно по такому шаблону? Кто вообще как обращался в полицию?
Кстати я еще и в банк тоже написал про мошенничество.
pgor | читатель *
Re: allmarketkiev.com.ua, они же OceanSmart, кидалы
[Re: Tarastv] 28 декабря 2017 в 20:29
Прикріплені файли (0 завантажити)
В прикріпленому файлі є зразок, який мені прислали з кіберполіції. Йото можна скопіювати і перенести у ворд. Думю, що така заява підійде і для звичайної поліції, якщо ні, то пошукайте в інтернеті "зразок заяви у поліцію про шахрайство"
Autoua.netФорумШахраї

allmarketkiev.com.ua, они же OceanSmart, кидалы

Додаткова інформація
Модератор:

 Рубан, moderator 

0 користувачів і 0 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Переглядів теми: 17239